MENU
 

KLUBY RP

 

WYŚLIJ TEN ADRES

 

LINKI

Jasna Góra
Lubelska Szkoła Filozofii


Instytut Edukacji Narodowej
Radio Maryja

 


BANER REKLAMOWY

Umieść nasz baner-link na swojej stronie

Umieść nasz baner-link na swojej stronie

 

Matka pod sąd

Do ponownego rozpatrzenia [26.03.04]
W ubiegłym roku Sąd Rejonowy Warszawa Śródmieście orzekł, że Dorota Ekes nie popełniła przestępstwa stwierdzając publicznie, że homoseksualiści nie powinni wykonywać zawodu nauczyciela, i umorzył postępowanie przeciwko niej. W czasie procedury odwoławczej adwokat organizacji homoseksualistów sformułował kilka zarzutów dotyczących uchybień formalnych i merytorycznych, jakie według niego miał popełnić Sąd I instancji. Sąd Okręgowy w dniu 17 marca 2005 r. skierował sprawę do ponownego rozpatrzenia.
Więcej ...

Miała prawo [30.11.04]
Sąd umorzył sprawę, którą wniosła do sądu organizacja homoseksualistów przeciwko p. Dorocie Ekes. (...) Umarzając sprawę warszawski sąd powołał się na konstytucyjne prawo zapewniające każdemu wolność wyrażania swoich poglądów oraz artykuł 19 Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka, przyznający każdemu człowiekowi prawo wolności wyrażania opinii.
Więcej ...

Sąd umorzył sprawę przeciwko Dorocie Ekes [30.11.04]
ze względu na niestwierdzenie cech przestępstwa. Oskarżenie wniosła organizacja homoseksualistów (...) Sąd uznał, że Ekes wyraziła swoją subiektywną ocenę, a ewentualne karanie jej byłoby zbyt daleką ingerencją w przysługujące jej prawo do swobody wypowiedzi. (...)
Więcej ...

Homoseksualiści zaskarżyli naszego pełnomocnika [16.12.03]
Pełnomocnik "Rodziny Polskiej", p. Dorota Ekes, została przez organizację homoseksualistów zaskarżona do sądu za następującą wypowiedĄ: Homoseksualizm jest przewrotem poglądów i zagrożeniem dla zdrowej rodziny. Jeśli ktoś jest dotknięty taką chorobą, to z góry powinien mieć świadomość zakazu wykonywania pewnych czynności, tym bardziej, gdy jest to funkcja nauczyciela, który wychowuje i kształtuje sumienia naszych dzieci (...) Prokuratura w Elblągu, nie widząc w sformułowaniach pani Doroty Ekes naruszenia interesu społecznego, odmówiła wszczęcia postępowania. Homoseksualiści wnieśli sprawę do sądu rejonowego z oskarżenia prywatnego. Pierwsza rozprawa odbyła się 10 grudnia.
Więcej ...

Oficjalne stanowisko Kościoła w sprawie związków homoseksualnych [16.12.03]

Pismo Święte na temat homoseksualizmu (fragmenty) [16.12.03]

Przebieg procesu [20.11.04]
Przebieg procesu jaki wytoczyła organizacja homoseksualistów Pełnomocnikowi "Rodziny Polskiej"
Więcej ...

Tolerancja [16.12.03]
Tolerancja jest to wyrozumiałość dla błędów, nie zaś przyzwolenie dla zła. Tolerancja w rozumieniu liberalnym oznacza pobłażanie niegodziwości. (...)
Więcej ...

Wina i przebaczenie [16.12.03]
Przyczyną działań części osób propagujących homoseksualizm może być w jakiejś mierze brak informacji. (...) Gdzie jest granica, poza którą nie można przejść? Jest to grzech przeciw Duchowi Świętemu - m.in. "grzeszyć zuchwale licząc na miłosierdzie Boże".
Więcej ...

To nie miejsce dla dewiacji [16.12.03]
Z wyraĄnym sprzeciwem mieszkańców Krakowa spotkała się wizyta senator SLD Marii Szyszkowskiej, która przyjechała promować związki homoseksualne (...) Protestujący przynieśli ze sobą transparenty z napisami: "Sodoma Gomora Szyszkowska", "Homoseksualizm stop". Dla pani senator przygotowano też miotłę. - To specjalna miotła, z turbodoładowaniem, by pani Szyszkowska jak najszybciej wyleciała z Krakowa, najlepiej na Marsa (...)
Więcej ...

Wywiad z JE ks. bp. Zbigniewem Kiernikowskim [16.12.03] (...) Tam, gdzie zostanie wprowadzona legalizacja związków homoseksualnych, nieodwołalnie dokona się wzrost tego zjawiska, już nie tylko przez tolerancję, ale przez propagowanie. (...) to, że osoby homoseksualne powinny być traktowane (...) [ze] współczuciem, nie znaczy, że można im stwarzać takie warunki, które popierałyby i utwierdzały je w ich dewiacji - odmienności. Przeciwnie: należy pomóc im wejść na właściwą drogę życia.
Więcej ...

W Belgii [16.12.03]
(...) w 10-milionowej i formalnie katolickiej Belgii w zeszłym roku zalegalizowano związki homoseksualne, a obecnie w parlamencie toczy się debata nad udzieleniem prawa do adopcji dzieci przez osoby pozostające w wynaturzonych związkach (...)

JS, Reuters
Źródło: Nasz Dziennik z 22 stycznia 2004 r.

Proces belgijskiego pedofila: groza w sądzie [06.03.03] Wśród okrzyków grozy w wypełnionej po brzegi sali sądu w Arlon, belgijski pedofil-morderca Marc Dutroux opisywał w środę szczegóły porwań i gwałtów na dziewczętach w latach 1995-96.
Więcej ...

Senator Zofia Skrzypek Mrowiec [30.11.04]
(...) Kandydowałam do Senatu, gdyż spostrzegłam, iż w Senacie trzeba bronić rodziny. (...) To właśnie rodzina (...) jest podstawowym środowiskiem rozwoju człowieka. I chciałabym teraz przywołać tylko parę słów z rzekomo obłudnego stanowiska Kongregacji Nauki Wiary (...) związki homoseksualne nie realizują, nawet w najdalej idącej analogii, zadań ze względu na które małżeństwo i rodzina zasługują na właściwe i specyficzne uznanie prawne. Istnieją natomiast słuszne racje, by stwierdzić, że takie związki są szkodliwe dla prawidłowego rozwoju społeczności ludzkiej (...)
Więcej ...

Błąd wyboru
Archiwum

WYSZUKIWARKA
Google


WWW
rodzinapolska.pl

 

GORĄCE TEMATY

 Nie sprzedawać ziemi
 Radio Maryja
 uhonorowane medalem
 "Milito pro Christo"
 Wrózbiarstwo
 PRAWDA O REWOLUCJI
 FRANCUSKIEJ
 Śmierć posła
 Filipa Adwenta
 Rząd Światowy
 Katolik.pl
 Homoseksualizm
 Atak na posła Tomczaka


 

TRZEBA PAMIĘTAĆ

 Fotograficzne
  świadectwa
 z II wojny światowej

 

GORĄCE ARTYKUŁY

 Informatyk radzi   
 Utopijny raj
 Siostra Michaela Pawlik
   
 NIK. Wyniki kontroli
 nadawania stopni i
 tytulu naukowego
   
 List posel Anny Sobeckiej
 w sprawie WSKSiM
 do Danuty Hubner
   
 List o. dyrektora
 Tadeusza Rydzyka do
 premiera Donalda Tuska
   
 Ulotki domów
 publicznych!
   
 Zostawcie w spokoju
 Radio Maryja!
   
 Bodek. Nie babraj
 sie w dragach
   
  Bodek (mp3-16MB)
 Imienne wyniki gloso-
 wania nad konstytucyjna
 ochrona zycia
 Nie ma kwestii
  ważniejszej
 Fotograficzne
  świadectwa
 Wyklad JE ks.abp.
 Stanislawa Wielgusa
 Raport
 biskupa kieleckiego
 Czeslawa Kaczmarka
 Walka z Kościołem
 Katolickim w PRL
 "Na bezdrożach teorii
 ewolucji"
 Niedobre podręczniki
 Raport w sprawie
 O. Hejmo cz.1
 Raport w sprawie
 O. Hejmo cz.2
 Wybrać miłość
 Życie jest piękne!
 Znak życia wiecznego
 Polecamy! Polonusi w UE
 To już się dzieje
 TV Trwam
 Różaniec Nowego Wieku
 Karta Praw Rodziny
 Moralne dylematy
 globalizacji
 

 

 Gimnazjum Klasyczne
Stowarzyszenia
"Rodzina Polska"
w Ostrolece
 

NAPISZ DO NAS

rodzina@
biuro@
redakcja@


COPYRIGHT
Przedruk tekstów dozwolony z podaniem źródła
 

KONTO
Jeżeli pragną Państwo wesprzeć działania prowadzone przez Stowarzyszenie "Rodzina Polska", można to zrobić, wpłacając dar lub 1% podatku na konto: Stowarzyszenie "Rodzina Polska" w Ostrołęce
nr 27 1020 3802 0000 1902 0072 0292

Stowarzyszenie
"Rodzina Polska" posiada status organizacji pożytku publicznego

KRS 0000065868


 

KODOWANIE
Polskie znaki:
Środkowo Europejski
(Central European)
ISO-8859-2

Najlepiej oglądać w rozdzielczości
min: 800x600 

© 1999-2010